Заради щастя своїх дітей батьки готові абсолютно на все. Однак не всі дітки, на жаль, можуть розраховувати на це. Для дітей, залишених без захисту, що потребують допомоги, об’єднуються сили різних людей із різних організацій.
БФ «У колі друзів» на чолі з Оксаною Сидорчук організував перевезення діток зі Львова у США. Однак планам завадила непередбачувана ситуація: по прибуттю до Києва, організатори дізналися, що візи діткам ще не відкрили. Що було робити їм в чужому великому місті, яке зустріло малих літньою прохолодою та дощем? Саме тому ми спробували максимально скрасити день очікування. Однак все пройшло не без допомоги чудових людей та організацій. Тому ми приносимо щиру подяку кінотеатру «Лінія кіно» в ТРЦ «Аладдін» за надану знижку на сеанс фільму «Трансформери» та солодкі подарунки для маленьких глядачів. Продовженням дня стала неочікувана допомога від ресторану «ЯпонаХата» — проведення для діток зі Львова майстер-клас по приготуванню суші , якими потому учасники поласували. А на завершення «ЯпонаХата» пригостила маленьких мандрівників чаєм та смачним десертом.
Проект «Велике щастя маленької дитини» разом із БФ «Заради дітей України» приносить величезну подяку всім, хто допоміг організувати прекрасний відпочинок діткам зі Львова 10 липня в Києві. По завершенню дня всіх діток розвезли по сім’ях, де вони чекатимуть на отримання віз. Будемо сподіватись, що цей процес пришвидшиться і БФ «У колі друзів» успішно закінчить розпочате.
Кожна така історія вчить, що тільки разом ми в силах щось змінити. Тому давайте об’єднуватися заради щастя дітей України.