Шановні Добродії!

Виключити з життя дружбу все одно, що позбавити світ сонячного світла.

Цицерон

       Однією з основних духовних потреб людини є спілкування. Спілкування з тим, кому можна довіряти, хто завжди зрозуміє та підтримає, на кого можна покластися у будь-якій життєвій ситуації. Саме таким і повинен бути справжній друг — щирим, відданим, порядним.

       Нещодавно, наш БФ «Щастя», побував у центрі соціально-психологічної реабілітації «Переяслав» (Київська область, Переяслав-Хмельницький р-н, с.Циблі, вул.Шевченка 52-А), в якому на даний момент перебуває 36 дітей сиріт, позбавлених батьківської опіки та з неблагополучних сімей.  Потоваришувавши з малечею, хочемо реалізувати їх офіційний запит, покращити умови життя та бути другом для них і підтримкою в будь-який час. Закладу необхідно: полотенця для особистої гігієни, побутова хімія, нитки для шиття, енергозберігаючі лампочки, літнє взуття, газонокосарка, каструлі, спортивний майданчик, спортивний інвентарь, заміна ванни та плитки, та ін. Також хочемо діток розважити майстер класом з «Хімічними елементами» і почастувати солодощами, фруктами та соком.

       З урахуванням  всього цього потрібно 90 000 (дев’яносто тисяч) гривень.

(Офіційний запит додається)  Кошти просимо переказати на: БФ «Щастя» Р/Р 26001052730195, Печерська філія ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 ЄДРПОУ 39399519 Призначення платежу: Благодійна допомога дітям сиротам