Шановні Добродії!
В такий тяжкий для нашого суспільства час ми ні в якому разі не можемо забувати про дітей сиріт, дітей та молодь з обмеженими функціональними можливостями, яким в край необхідна допомога та підтримка з боку суспільства та не байдужих до них людей.
Для забезпечення умов безперебійного функціонування Ладижинського дитячого будинку-інтернату (Вінницька обл., м.Ладижин, вул..Троянди 1. (04343)6-27-40.), зокрема у разі виникнення надзвичайних ситуацій, закладу потрібно додаткове резервне електроживлення, яке в даний час відсутнє і найближчим часом заклад самостійно придбати не спроможний. Тому адміністрація Ладижинського дитячого будинку-інтернату звертається до Фонду з проханням надати благодійну допомогу у вигляді дизельного генератора SSM-30 потужністю 30 кВт.
В будинку проживає 141 дитина з обмеженими функціональними можливостями (більшість, а саме 90% дітей лежачого стану). Давайте не залишатися байдужими і покажемо цим дітям, що вони не одні в цьому світі, що є люди які завжди їх підтримають та прийдуть на допомогу.
На такий дизельний генератор потрібно 200 тис.грн. (двісті тисяч гривень).

333