Шановні Добродії!

Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, 2 той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього! 3 Бо Він тебе вирве з тенет птахолова, з моровиці згубної, 4 Він пером Своїм вкриє тебе, і під крильми Його заховаєшся ти! Щит та лук Його правда. 5 Не будеш боятися страху нічного, ані стріли, що вдень пролітає, 6 ані зарази, що в темряві ходить, ані моровиці, що нищить опівдні, 7 впаде тисяча з боку від тебе, і десять тисяч праворуч від тебе, до тебе ж не дійде!… 8 Тільки своїми очима подивишся, і заплату безбожним попобачиш, 9 бо Господа, охорону мою, Всевишнього ти учинив за своє пристановище! 10 Тебе зло не спіткає, і до намету твого вдар не наблизиться, 11 бо Своїм Анголам Він накаже про тебе, щоб тебе пильнували на всіх дорогах твоїх, 12 на руках вони будуть носити тебе, щоб не вдарив об камінь своєї ноги! 13 На лева й вужа ти наступиш, левчука й крокодила ти будеш топтати! 14 Що бажав він Мене, то його збережу, зроблю його сильним, бо знає Ім'я Моє він; 15 як він Мене кликатиме, то йому відповім, Я з ним буду в недолі, врятую його та прославлю його, 16 і довгістю днів Я насичу його, і він бачити буде спасіння Моє!

Псалом 90

У такий важкий час для нашої країни, закликаємо долучатись до ініціатив та допомогти: молитвою, дією, порадою, фінансами та ін.

Ладижинському дитячому будинку-інтернат потрібна допомога. 118 розумово-відсталих дітей потребують: медикаментів, підгузників, фруктів, солодощів та ін.

Для часткової реалізації потреб потрібно 53 000 гривень (п’ятдесят три тисячі).
(Офіційний запит додається)

   Кошти просимо переказати на: 

БФ «Велике«Щастя»маленької дитини»
Р/Р UA533052990000026001005013049
ЄДРПОУ 42858995
Призначення платежу: Благодійна допомога.

Будьмо милосердними та бережи Вас Господь!

З повагою та найкращими побажаннями
Голова Правління БФ «Велике«Щастя»маленької дитини» Чередніченко В.В.