Шановні Добродії!

Що року 1-го червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – «Міжнародний день захисту дітей». Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.
Саме тому, БФ «Щастя» не може бути байдужими і організовує захід на 3 червня 2015р. для 40-ка (сорока) дітей-сиріт. У заході приймуть участь діти з Ніженського дитячого будику – інтернату (вул. Березанська, 44-а, місто Ніжин, Чернігівська обл. (04631) 4-22-01) в кількості 20-ти дітей, та 20-ть (двадцять) дітей з Святошинського дитячого будинку – інтернату (вул. Котельника 51, місто Київ (044) 450- 92-57). В програму заходу буде входити: відвідування KidsWill (дитяче місто професій м.Київ, вул. Заболотного 37) де діти проведуть гарно і весело цілий день та отримають незабутні враження і безцінний досвід з різних професій. Такожприймуть участь у розважальному квесті, де зможуть проявити свої вже набуті навики, вміння та знання. Наприкінці заходу, діти гарно пообідають і отримають солодкі подарунки. Обидві школи-інтернат отримають у подарунок необхідні речі, продукти та медикаменти згідно їх запиту.
Для реалізації даного розважально-повчального заходу, на одну дитину потрібно 800 грн.
(До листа додається запит на медикаменти від Ніженського дитячого будинку-інтернату та запит на продукти, предмети особистої гігієни і розвиваючі ігри від Святошинського дитячого будинку-інтернату).

123