У Житомирській області, в місті Коростишів — каменярів над тихоплинним Тетеревом, розташований санаторій для батьків з дітьми «Тетерів». На даний момент в санаторії проживає двісті обездолених людей з зони АТО, серед яких, 85 дітей від народження до підліткового віку. Враховуючи все пережите за останній рік цими дітьми, саме найменше, що ми для них можемо зробити — повернути посмішки на їх обличчя, відволікти їхні думки від страшних подій сьогодення та й взагалі дати надію на краще майбутнє, на чисте небо над головою та на спокійний сон.

Саме тому, наш БФ «Щастя» на 5 серпня, організовує розважальний захід для 85 (вісьми десяти п’яти) дітей з санаторію «Тетерів». Спочатку діти відвідають Київський Зоопарк (м.Київ, пр-т Перемоги 32), де однозначно отримають море задоволення та позитивних вражень від побачених звірів, адже у більшості дітей бачили таких тварин: ссавці, птахи, риби, плазуни, амфібії та безхребетні була можливість тільки на картинках та листівках. Потім малеча пообідає у місцевому кафе. І відновивши сили, діти отримають солодкі та фруктові подарунки і вирушать назад до санаторію «Тетерів».

Транспортування 85 (вісьми десяти п’яти) дітей з санаторію Тетерів надається.

А також, на 10 000 грн. (десять тисяч гривень) для мешканців санаторію надаються продукти харчування та засоби особистої гігієни і побутова хімія.

Для реалізації такого масштабного заходу на одну дитину потрібно 450 грн. (чотириста п’ятдесят гривень).

Кошти просимо переказати на:
БФ «Щастя» Р/Р 26001052730195, Печерська філія ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711
ЄДРПОУ 39399519

Призначення платежу: Благодійна допомога дітям з зони АТО.

Тетерев