Шановні Добродії!
Наступає пора, коли здійснюються мрії кожної дитини. Пора, коли відбуваються чудеса. Пора, коли надії та сподівання мають право стати реальністю. Пора, коли кожна дитина має право на тепло та ласку…
Так, саме Новорічні свята – свята, яких найбільше чекає кожен малий та дорослий, сподіваючись та вірячи.
До Новорічних та Різдвяних свят діти сироти та діти-інваліди центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» (09117. м.Біла Церква, вул..Пушкінська 29), виявили величезне бажання відвідати новорічну виставу «Подорож у новорічному часі, або Вибрики дивакуватого Годинникаря», яка відбудеться у НПМ «Україна» 10.01.2015 р. м.Київ, вул.Червоноармійська 103, а також відвідають підготовлену спеціально для низ розважальну програму, яка складається з мастер-класу по розмальовуванню новорічних кульок та фігурок, ігри на всіляких розважальних автоматах, катання на атракціонах в дитячій кімнаті «Ураган» ТРЦ «inSilver».
Наші діти також бажають стати частиною цього грандіозного свята, щоб не залишатись осторонь, і на повну відчути всю магію Новорічних свят.
Просимо Вашої допомоги в оплаті організації свята, транспорту для дітей та в закупівлі 19 квитків на «Подорож у новорічному часі, або Вибрики дивакуватого Годинникаря». З урахуванням всіх витрат на одну дитину потрібно 500 грн. (П’ятсот гривень.).