Шановний Добродії!
Людяність — це одна з найкращих рис кожної особистості. Важливо вміти розуміти інших, ставити себе на їхнє місце. Слід бути людяним у будь-якій ситуації. Життя — важка, мабуть, навіть дивна річ, тому може трапитися різне. У будь-якій ситуації знайдуться люди, які не покинуть у біді, зможуть чимось допомогти або дати пораду. Вони робитимуть добрі вчинки за велінням душі, не чекаючи якоїсь вигоди або винагороди. А тим паче, на передодні Новорічних та Різдвяних свят. Коли всі очікують на дива, на душевне тепло та любов.
Благодійний Фонд «Велике щастя маленької дитини» звертається до кожного благодійника, з проханням допомогти організувати новорічні подарунки для привітання: дітей сиріт, дітей з інвалідністю, дітей з багатодітних сімей Сосницького навчально-реабілітаційного центру, центру соціально-психологічної реабілітації «Пролісок», Березнянського навчально-реабілітаційного центру. Загалом це близько 230 дітей. Також є гостра потреба в ліках та продуктах харчування для дітей з інвалідністю, з психічними та розумовими вадами Ладижинського дитячого будинку-інтернат.
Для фінансування всього необхідного потрібно приблизно 126 920 грн (сто двадцять шість тисячі дев’ятсот двадцять) гривень.
Кошти просимо переказати на:
БФ «Велике«Щастя»маленької дитини»
Р/Р UA543206490000026009052706572
ЄДРПОУ 42858995
Призначення платежу: Благодійна допомога.
Будьмо милосердними та бережи Вас Господь!
З повагою та найкращими побажаннями
Голова Правління БФ «Велике«Щастя»маленької дитини» Чередніченко В.В.