Цей додаток обслуговується і надається благодійним фондом «Щастя», головний офіс розташований за адресою: пр. Бажана 1 м., м. Київ, Україна. Якщо ви встановите і будете використовувати дану програму, в цій Політиці конфіденційності наводяться відомості про те, як саме використовуються дані, зібрані нашими додатками і сайтами, а також про те, куди ви можете звернутися в разі будь-яких питань або сумнівів.

Якщо ви отримали доступ до даного додатку через сайт третьої особи, таке обличчя також може збирати дані про вас. У цьому випадку вам слід ознайомитися з умовами використання та політикою конфіденційності програмного забезпечення і сайту даної особи перед завантаженням і використанням програми, щоб дізнатися про те, як будуть використовуватися зібрані дані.

 

1.Які види даних ми збираємо?

Якщо ви захочете зареєструватися у нас, ми можемо попросити вас надати такі дані, як, ім’я та прізвище користувача, адресу електронної пошти, вік, стать, номер телефону. Слідкуйте за тим, щоб надані вами дані були точні і актуальні, і своєчасно оновлюйте їх в разі змін.

 

2.Що ми робимо з зібраними даними?

Ми використовуємо зібрані дані в наступних цілях:

-для забезпечення функціонування наших сайтів і додатків, а також надання вам інформації, включаючи, без обмеження, завантаженні матеріали, акції, фотозвіт;

-для надання вам послуг технічної підтримки;

-для внутрішнього аналізу і досліджень з метою поліпшення наших сайтів і додатків;

-для відправки вам новин по нашим акціям

-для відправки вам адміністративних повідомлень (наприклад, в разі, якщо ви забули пароль);

-для виявлення і запобігання випадкам шахрайства та зловживання нашими сайтами, додатками або послугами.

3.Хто ще може отримати доступ до ваших даних?

За виняткових обставин ми можемо розкрити вашу особисту інформацію на вимогу законодавства, а також з метою захисту себе або третіх осіб від шкоди і протиправних дій. У разі продажу або реструктуризації нашого бізнесу ваші дані можуть бути передані разом з ним.

 

4.Безпека

Ми приймаємо з комерційної точки зору заходів щодо захисту ваших персональних даних. У число цих заходів входять процеси і процедури, спрямовані на зниження ризиків несанкціонованого доступу до ваших даних або розголошення.