«Будинок Щастя»

Благодійна програма «Будинок Щастя» (далі – Програма) була розроблена БФ «Щастя» та затверджена на загальних зборах членів БФ «Щастя», Протокол № 1 від 1.11.2014р.

У зв’язку із подіями, що відбуваються в Україні останнім часом, а саме воєнними діями на сході країни, зараз має місце великий потік біженців і переселенців зі сходу в центральні регіони. Тому наша держава в основному направляє кошти на потреби біженців з АТО.

Але ми, БФ «Щастя», не можемо залишатись осторонь постійно діючих проблем дітей-сиріт та дітей-інвалідів. Програма спрямована на активну допомогу саме дітям сиротам-інвалідам.

Мета Програми:

Кількість дітей сиріт-інвалідів та людей з функціональними обмеженнями, за якими немає кому доглядати, в нашій країні є вражаючою. Причина тому – не усвідомлення повної відповідальності батьків за життя своєї дитини, якою б вона не була. Часто такі діти виявляються кинутими напризволяще, хоча саме вони потребують постійного догляду, уваги та реабілітації, як ніхто інший.

Метою Програми є надання допомоги дітям сиротам-інвалідам та дорослим з обмеженими функціональними можливостями (в минулому – дітисироти-інваліди), допомоги в наданні житла, налагодження їх побуту, забезпечення їх всім необхідним для проживання та проходження реабілітації.

Завдання Програми:

Для реалізації мети Програми БФ «Щастя» сформовано наступні завдання:

— Реставрація та ремонт старої будівлі, яка на даний момент не пристосована для проживання, закупка побутового майна та медичних приладів для забезпечення здійснення реабілітаційних процедур;

— Надання постійного місця проживання, організація побуту, забезпечення продуктами харчування та всім необхідним для проживання, надання можливості проходження

— Робота з іншими неприбутковими організаціями для виконання мети Програми;

— Співпраця з органами виконавчої влади: управління у справах сім’ї, молоді та спорту;

— Надання іншої благодійної допомоги відповідно до законодавства України, статуту та

Програми БФ «Щастя».

Якщо Ви бажаєте прийняти участь в благодійних акціях, проектах просимо звертатися за додатковою інформацією до БФ «Щастя». Будемо вдячні за підтримку даної програми та готовність надання спільної допомоги дітям сиротам-інвалідам та вже дорослим людям з функціональними обмеженнями (в минулому діти сироти-інваліди) в цей не простий для них та для нашої країни час.