Благодійна програма «Щастя – це просто» (далі – Програма) була розроблена БФ «Щастя» та затверджена на загальних зборах членів БФ «Щастя», Протокол № 2 від 1.11.2014р.

Ця Програма була розроблена у зв’язку з великою кількістю соціально не захищених людей – це діти-сироти, діти-інваліди, малозабезпечені сім’ї та багатодітні сім’ї, що не можуть себе забезпечити самостійно, які проживають на території України.

Щоб не збільшувати кількість неосвіченої молоді, а навпаки зменшувати, прививати дітям-сиротам та дітям-інвалідам любов до життя, до високого і прекрасного, до мистецтва та літератури, в тому числі виховувати в них любов до нашої країни.

Показати красу нашої країни, надати історичні та інноваційнізнання, внести в дитяче життя краплину радості та розваги, краплину справжнього безтурботного дитинства, яке має бути у кожної людини, а також дати дітям надію на світле майбутнє і таким чином виховувати в них доброту, чесність, справедливість та прагнення до свого щасливого,світлого та забезпеченого

— Організовувати якнайбільшу кількість екскурсій по визначних місцях столиці, музеях, виставках, а також виробничих структурах (заводах);

— Організовувати виїзні кількаденні екскурсії в інші регіони країни, літні табори та кемпінги;

— Робота з іншими неприбутковими чи прибутковими організаціями для виконання мети;

— Співпраця з органами виконавчої влади:управління у справах сімї, молоді та спорту;

Якщо Ви бажаєте прийняти участь в благодійних акціях, проектах просимо звертатися за додатковою інформацією до БФ «Щастя». Будемо вдячні та раді спільно допомогти дітям-сиротам, дітям-інвалідам та малозабезпеченим сім’ям в цей не простий для них та для нашої країни час.